+38(0412)43-43-230 800 75-06-17 - гаряча лінія

Житомирський р-н
Територіальна громада Станишівська
Комплекс будівель і споруд №11, будинок 1

+38(0412)43-43-230 800 75-06-17 - гаряча лінія

Житомирський р-н
Територіальна громада Станишівська
Комплекс будівель і споруд №11, будинок 1

Вакансії

«АКРІС ЛОГІСТИК» надає широкі можливості для розкриття власного потенціалу та кар'єрного зростання своїх співробітників. Наш колектив – це команда професіоналів.
Ми цінуємо у своїх співробітниках прагнення до досягнення результату, готовність працювати в команді і брати на себе відповідальність. Щоб розпочати свою кар'єру в «АКРІС ЛОГІСТИК», заповніть форму.

На сьогоднішній день у нас відкриті наступні вакансії

 • ВАНТАЖНИК


 • Обов'язки

  1. Комплектування товару для подальшої його реалізації.2. Перевезення, навантажування, розвантажування складського вантажу.3. Здійснення доставки товару до транспортного засобу.

 • Умови роботи

  1. Гнучкий графік роботи тиждень/тиждень, доба/дві - за умовами співбесіди;2. Компенсація проїзду іногороднім;3. Безкоштовне харчування;4. Можливість додаткового заробітку.

 • ЕКСПЕДИТОР


 • Обов'язки

  1. Супровід товару під час перевезення, забезпечення збереження та видача.2. Прийом вантажів зі складу згідно супровідних документів.3. Забезпечення нагляду за виконанням навантажувально-розвантажувальних, перевантажувальних робіт. 

 • Умови роботи

  1. Змінний, гнучкий графік роботиЯкщо вас зацікавила вакансія, надішліть контактну інформацію або резюме на email moc.liamg%40maeteci.ko. У темі листа обов'язково вказуйте назву вакансії, на яку претендуєте.
Всі резюме зберігаються, у разі наявності вакансії, відповідної Вашим вимогам ми з задоволенням зв'яжемося з Вами.