+38(0412)43-43-230 800 75-06-17 - гаряча лінія

Житомирський р-н
Територіальна громада Станишівська
Комплекс будівель і споруд №11, будинок 1

+38(0412)43-43-230 800 75-06-17 - гаряча лінія

Житомирський р-н
Територіальна громада Станишівська
Комплекс будівель і споруд №11, будинок 1

Image placeholder

Склади тимчасового зберігання

За ситуації, коли оформлення потрібних митних документів вимагає деякого часу, вантажі зазвичай переводяться на склади тимчасового зберігання. Зберігання товарів на складі має обмежений період і суворо регламентується законодавством.

Illustration

Зберігання в Житомирі

Документація і законність

Однією з головних умов зберігання вантажу на складах тимчасового зберігання в Житомирі є чіткий контроль обліку кількості і типу вантажу, наявність необхідної нормативної документації у власника вантажу. Згідно із законом, власник вантажу не має права вивозити вантаж із складу тимчасового зберігання частинами, а тільки цілою партією.

Термін зберігання вантажу

Склад тимчасового зберігання по суті – це перевалочна база для іноземного вантажу під час митної реєстрації та інших процедур. Зазвичай, на складах тимчасового зберігання вантаж може знаходитися на умовах митного режиму від доби до двох місяців. Проте компанія "АКРІС ЛОГІСТИК" надає можливість продовження оренди складу за бажанням наймача.

Види складів тимчасового зберігання

Наша компанія може запропонувати своїм партнерам склади тимчасового зберігання в Житомирі наступних типів:

  • Illustration

    Склад відкритого типу

    Він може вміщувати в себе будь-які вантажі, зберігання яких не передбачає спеціальних умов(температурний режим, герметичність, та ін.). Скористатися послугами такого складу може будь-яка приватна або юридична особа.

  • Illustration

    Склад закритого типу

    Там зазвичай зберігаються імпортні вантажі певного виду,перелік яких встановлений законодавством, у тому числі і ті, товарообіг яких обмежений. Або ж товари, які вимагають особливих умов середовища: продукти харчування, корми, ліки і т. д.

Illustration

Склади тимчасовго зберігання в Житомирі

Тип складу для свого вантажу визначає сам власник, проте для оренди складів закритого типу обов'язково необхідно вказати необхідність, причину та індивідуальні умови зберігання вантажу на складах тимчасового зберігання закритого типу.
Компанія "АКРІС ЛОГІСТИК" працює на ринку складських та логістичних послуг в Житомирі вже більше 5 років і пропонує зберігання вантажів в складських приміщеннях різного типу. Склади тимчасового зберігання в Житомирі, які надає компанія "АКРІС ЛОГІСТИК" ‒ це один з найзручніших і безпечніших способів зберігання вантажів різного типу на час проходження митних реєстрацій.