+38(0412)43-43-230 800 75-06-17 - гаряча лінія

Житомирський р-н
Територіальна громада Станишівська
Комплекс будівель і споруд №11, будинок 1

+38(0412)43-43-230 800 75-06-17 - гаряча лінія

Житомирський р-н
Територіальна громада Станишівська
Комплекс будівель і споруд №11, будинок 1

Image placeholder

Склади відповідального зберігання

Професійне надання складських послуг з гарантією збереження розміщеного на складі вантажу ‒ це і є відповідальне зберігання. Компанія "АКРІС ЛОГІСТИК" є одним з найкращих і надійніших партнерів у сфері відповідального зберігання.
Якщо раніше турбота про збереження товару на складі лягала на власника вантажу, а логістичні компанії усього лише надавали оренду необхідних площ, то зараз в перелік складських послуг все частіше включається і відповідальність за зберігання вантажів. І це правильно - навіщо самому піклуватися про вирішення проблеми, якщо можна довірити це професіоналам?

Оренда складів відповідального зберігання

Illustration

Склади відповідального зберігання в Житомирі

Оренда складів відповідального зберігання, на відміну від оренди складів тимчасового зберігання, дозволяє дробити партію вантажу і вивозити його частинами при необхідності, яка визначається власником майна і обов'язково узгоджується із співробітниками логістичної компанії.
На відміну від усіх інших складських послуг, надання складів відповідального зберігання пов'язане з певними обов'язками логістичної компанії перед власником вантажу.

До цих обов'язків входить:

  • Прийняття, реєстрація та перевірка відповідності вантажу нормативним документам

  • Дбайливе відвантаження дорученого майна в склади

  • Охорона вантажу на складах упродовж терміну, вказаного договором

  • Уважне дотримання необхідних показників зовнішнього середовища: температурний режим, дотримання необхідної вологості і затемненості та ін.

  • Фінансова та юридична відповідальність перед власником вантажу за псування або недостачу дорученого на зберігання майна

У розпорядженні нашої компанії є відмінно обладнані наземні склади різних типів, які знаходяться під охороною наших структур безпеки. Система контрольно-перепускних пунктів, правильно організована робота досвідчених логістів, необхідне оснащення електронною та комп'ютерною технікою - усе це дозволяє зберігати вантажі на професійному рівні.