Послуги
Новини
Новини
Друзі, хочемо поділитися гарною новиною: ми відкрили автосервіс з професійним американським обладнанням Hunter, про проект якого повідомляли раніше.
Шановні відвідувачі! Поспішаємо повідомити, що компанія "АКРІС ЛОГІСТИК" розширює спектр послуг, що надаються.
Цифрові карти в логістиці
Цифрова карта - система моніторингу транспорту в логістиці за допомогою супутникових сигналів. Це автоматизована система управління логістикою, яка дозволяє систематизувати транспорт і процес перевезення.
Основний принцип застосування таких карт - постійне відстежування транспортних засобів в дистанційному режимі, регуляція маршруту і надання звіту про пересування після прибуття в кінцевий пункт.
Для того, щоб здійснити переміщення транспорту по цифровій карті, на нього встановлюється спеціальний навігатор, який відстежує, приймає і передає сигнал. Дані видаються або на карту, або в текстовому поданні.
Завдання цифрових карт в логістиці
Супутникова карта, що застосовується для побудови маршруту, здатна вирішувати такі завдання:
-
Моніторинг та відстеження місцезнаходження транспортного засобу в режимі реального часу. Тут можуть передаватися також такі дані, як швидкість пересування, загальна витрата пального на певну кількість кілометрів, а також загальний стан транспортного засобу. Це дозволяє ще більш точно оптимізувати маршрут і знизити витрати на перевезення;
-
Контроль за графіком прибуття в кінцевий пункт. Маршрут будується за певних точок, проходження яких фіксується. Дані про швидкість дозволяють віддавати водієві вказівки за планом пересування, при якому він зможе досягти кінцевої мети в точний час;
-
Статистика і аналітика. На основі отриманих даних складаються карти маршрутів для майбутніх перевезень, виділяється бюджет на паливо, а також поліпшуються умови перевезень;
-
Безпеку. Якщо транспортний засіб потрапив в ДТП, то за допомогою карти можна передати сигнал про допомогу. Також супутникові карти ефективні, якщо стався угон. Транспорт можна відразу ж відстежити.

Як створити систему логістики з інтерактивними картами?
Інтерактивні карти допомагають створювати оптимальні та дешевші маршрути, що є основним завданням логістики будь-якого підприємства. Технічне обладнання, яке повинно бути присутнім при створенні такої системи, включає в себе:
-
транспортний засіб, в якому налаштована система навігації, присутні всі модулі і супутникові приймачі;
-
приймальний центр, який здійснює аналіз інформації і віддає розпорядження про зміну маршруту;
-
диспетчерська з головним комп'ютером, який веде моніторинг.
Устаткування обов'язково повинно мати чітку систему ієрархії, щоб основні точки моніторингу міг контролювати один головний комп'ютер. Також техніка повинна бути потужною, щоб здійснювати якісний прийом і передачу сигналу.
Головна деталь для застосування цифрових карт в логістиці - GPS-трекер.
Функції GPS-трекера
Основні функції GPS-навігатора полягають в наступному:
-
відстеження місця розташування транспортного засобу, а також швидкості, з якою воно пересувається;
-
можливість підключити датчики цифрового типу. На трекері повинні бути присутніми різні типи входів;
-
отримання даних від головного обладнання та передача їх водієві;
-
збереження карти маршруту на випадок, якщо зв'язок із супутником буде втрачена;
-
активна і безперебійна передача інформації в контрольний центр.
